Başvuru Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Başvuru Yaparken Nelere Dikkat Etmeliyim ?

Merhabalar,

Bilindiği üzere bazı başvurular maalesef evde ek iş veren firmaların incelemesi için onaya sunulmuyor. Bunun ile alakalı yazılarımızda nedenlerden kısaca bahsetsekte genel anlamda bu nedenleri tek başlıkta toplamak istedik. İş başvurularına yaptığınız başvuruların onaylanmamasının başlıca nedenleri şunlardır.

Yaşadığınız İlçe dışında ki İlanlara Başvuruda Bulunmayın

Bulunduğunuz ilçede ki ilanların dışında ki ilanlara başvuru yaparsanız başvurularınız maalesef onaylanmaz. Bunun nedeni iş dağımındaki lojistik nedenler.

Başvurularınızda Telefon, Email, Ev Adresi Yazmayın

Lütfen yaptığınız başvurularda telefon numarası, email, ev adresi gibi bilgileri paylaşmayın (Formda ki email kısmına email yazabilirsiniz, başvuru metnine yazmayın) Bunun nedeni özel bilgilerinizi kesinlikle 3. kişilerle paylaşmamızdır, bu sebeple gönderdiğiniz yorumlar onaylanmayabilir.

Gereksiz Bilgilerden Kaçının

Başvuru metinlerinde sizden istenilen bilgiler dışında bilgi vermekten kaçının, gereksiz detayların yazıldığı başvurular kabul edilmeyecektir.

Birden Fazla Başvuru Göndermeyin

Bir ilana birden fazla başvuruda bulunursanız otomatik olarak iki başvurunuzda onaylanmayacaktır.

Tüm bunları göz önünde bulundurarak yapacağınız başvurular onaylanıp, evde ek iş veren firmalar tarafından denetlenecektir. Uygun bulunan kişilerle evlere ek iş veren firmalar tarafınfan iletişime geçilecektir.

evdenekisyap.com kendisine ek gelir elde etme amacı ile ek iş arayan bay, bayan kullanıcılara yardımcı olmak amacı ile Türkiye' nin tüm illerinde ve ilçelerinde bölgesel olarak en popüler ek iş ilanlarının lis...

Önemli Sayfalar