Başvurularım Neden Onaylanmaz ?

Başvurularım Neden Onaylanmaz ?

Evet arkadaşlar bir çok başvuru dışında mail alıyoruz, başvururu yaptığını ve onaylanmadığını yazıyor bir çok arkadaş bugün bu konuya bir açıklık getirmek istedik.

Siteye gün içerisinde binlerce ek iş talebi ile alakalı başvuru gelmektedir.

Son 6 ay içerisinde gelen toplam başvuru sayısı yukarıda ki gibidir. Bu kadar yoğun bir onay sürecinden geçilmemesi için sistemimiz şu şekilde işlemektedir. Belirttiğimiz kurallar çerçevesinde başvuru yapan kullanıcılar arasında eğer o bölgede uygun ek iş veren firma varsa onlara verilen özel paneller aracılığı ile başvurularınız tek tek incelenir ve SADECE UYGUN GÖRÜLEN KİŞİLERE verdikleri geçerli MAİL adresleri üzerinden dönüşler yapılır.

Yani arkadaşlar sizlerden ricamız zaten çok yoğun olan başvuru takip trafiğini gereksiz yere doldurmamanız. Tüm firmalar kendi alanları ve illeri ile alakalı takipleri bizzat kendileri yapmaktadır ve yukarıda belirttiğimiz gibi sadece uygun görülen kişilere dönüş yapılmaktadır.

Diğer tüm konu ve konular ile alakalı iletişim bölümü aracılığı ile bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

evdenekisyap.com kendisine ek gelir elde etme amacı ile ek iş arayan bay, bayan kullanıcılara yardımcı olmak amacı ile Türkiye' nin tüm illerinde ve ilçelerinde bölgesel olarak en popüler ek iş ilanlarının lis...

Önemli Sayfalar